Foinikas Piraues - Asteras Agios Dimitrios Tahminler
Maç tahminleri
15/04/2024
Foinikas Piraues
Asteras Agios Dimitrios
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.04.2024 19:40
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Asteras Agios Dimitrios 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Foinikas Piraues 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Foinikas Piraues 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Asteras Agios Dimitrios 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Foinikas Piraues 'si
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Asteras Agios Dimitrios 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Foinikas Piraues 'si
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Asteras Agios Dimitrios 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Foinikas Piraues 'si
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Asteras Agios Dimitrios 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.04.2024 19:40